Internet Download Manager

6.26 Build 10

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, Vi
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.58 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 437

Internet Download Manager: İndirme Hızlandırıcısı ve Yöneticisi

Internet Download Manager internetten dosya indirme için kullanılabilecek en iyi indirme yöneticisidir. Piyasada her ne kadar çok indirme yöneticisi olsa da, IDM bir çok özelliklere sahip mükemmel bir program. Idman Türkçe dil desteği ile de kolay bir kullanım sunuyor.

Idman sadece internetten dosya indirmek değil ayrıca tarayıcı üzerinden izlediğiniz her hangi bir videoyu bile indirebilirsiniz. IDM’nin en büyük özelliği ise hızlı indirmedir. Hızlı indirmesinin sebebi ise, indireceği dosyayı 8 eşit parçaya bölerek indirmesidir.

IDM programının en çok sevdiğim özelliği ise, tarayıcı üzerinden izlediğim bir videoyu indirme işlemi yapmadan alttan indirmeye hazır halde tutmasıdır. Videoyu izlediniz ve bitti IDM’den indirmek istediğiniz zaman göreceksiniz ki anında inmiş.

Hata kurtarma özelliği ile yarım kalan indirmelere devam edebilirsiniz. Beklenmedik elektrik kesintileri ile yarım kalan yüklemeleri yeniden başlatabilir. Kullanışlı arayüzü ile hiçbir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla kullanabileceksiniz.


Internet Download Manager proxy sunucular, FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses dosyaları ve MPEG video içeriklerini destekler. IDM otomatik olarak indirme işlemleri için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur. Ayrıca sürükleyebilir ve resimler, veya komut satırından Internet Download Manager kullanabilirsiniz.

Internet Download Manager son sürüm 6.23 ile Windows 8 ve Windows 8.1, Windows 10 uyumluluğu eklenmiştir, MySpaceTV gibi sitelerden flash videoları indirmek için kullanılabilir web oynatıcılar ve diğerleri için IDM indirme paneli ekler. Yeni sürüm ayrıca IE 10 ve IE tabanlı tarayıcılar, yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş indirme motoru, tüm son tarayıcılar ile gelişmiş entegrasyon, gelişmiş araç çubuğu ve diğer geliştirmeler ve yeni özellikler eklenmiştir.

Internet Download Manager indirme yöneticileri arasında en iyi diyebiliriz. Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunmaktadır. Uygun ücret karşılığında, tek bir sefer ödeme ile ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

Internet Download Manager Türkçe Yama İndir
Internet Download Manager Türkçe Dil Dosyası

Internet Download Manager Hakkında Yazılar

Internet Download Manager İçin Yorum Yap