Internet Explorer 11

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 11: Microsoft Web Tarayıcısı

4/5, Toplam: 3 kişi

Internet Explorer 11, çeşitli performans ve önceki sürümlere göre tasarım geliştirmeleri sunuyor. Internet Explorer 11, bir aerodinamik tasarım, daha az iletişim kutuları aracılığıyla tıklama, daha sezgisel bir navigasyon/gezinme ve web tarama deneyimi hızlandıran birçok yeni özelliğe sahiptir.

Donanım Hızlandırma – performansı hızlandırmak için, IE11 video akışı veya çevrimiçi oyun gibi ağır grafiklere sahip görevleri işlemek için bilgisayarınızın grafik işlemcisinin gücünü kullanır.

Internet Explorer diğer tarayıcılara göre daha güvenlidir. Hız açısından çoğu kullanıcıyı tatmin etmese de güvenlik özelliği sayesinde pek çok kullanıcısı vardır. Özellikle flash dosyaları açmada diğer tarayıcılarda sorunlar oluşsa da, IE’da bu sorunlar yoktur.

Eğer bilgilerinizin güvenliğine önem veriyorsanız ve herhangi bir sorunlar karşılaşmamak istiyorsanız tavsiye ederim. Çünkü Chrome, Firefox büyük tarayıcılar form doldurma verilerini saklıyor. Bilgisayarınıza ulaşan herhangi birisi hemen şifrelerinizi öğrenebilir. Ama Internet Explorer‘da kaydedilmiş şifreleri görmenizi sağlayacak herhangi bir durum yoktur. Bu açıdan çoğu işlemlerimi Internet Explorer üzerinden yapıyorum.

Internet Explorer 11” İçin Bir Cevap

Internet Explorer 11 İçin Yorum Yap