İnternet Explorer Nasıl Yüklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer Windows Vista veya Windows 7 sürümlerinden herhangi birini kullanıyor iseniz o zaman mevcut olan İnternet Explorer sürümü kullanmak yerine Windows Internet Explorer 9’u yükleyebilirsiniz. İnternet Explorer 9’u yüklemeden önce gerekli olan sistem gereksinimlerini öğrenmek için tıklayın.

Windows İnternet Explorer 9‘u yüklemek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

İnternet Explorer’ı yüklemek için izlemeniz gereken adımlar…

İnternet Explorer 9 Beta’yı daha önceden yüklediyseniz Internet Explorer 9’un son sürümüne yükseltmek için aşağıda verilen yükleme adımlarını izlemeniz yeterli olacak.

1. Adım

İnternet Explorer 9‘u indirmekten başlayın.

internet-explorer-nasil-yuklenir-indir76

2. Adım

Yükleyeceğiniz dil ve Windows sürümünü seçin ve Yükle‘yi tıklayın.

3. Adım

Karşınıza çıkacak olan Dosya Yükleme iletişim bölümünden Çalıştır’ı tıklatın ve sonra Kullanıcı Hesabı Denetimi iletişim kutusunu göreceksiniz ve buradan Devam’ı tıklayın.

4. Adım

Son olarak aşağıdaki herhangi bir seçeneği tıklamanız yeterli olacak.

  • Yükleme işlemini hemen bitirmek için Şimdi yeniden başlat’ı tıklayın. Ancak bu işlemin önerilen işlem olduğunu hatırlatıyoruz.
  • Yada işinize devam edebilir ve Sonra yeniden başlat seçeneğini tıklayın.
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

İnternet Explorer Nasıl Yüklenir? İçin Yorum Yap