İnternetsiz Yemek Tarifleri (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz İnternetsiz Yemek Tarifi Uygulaması

3.64/5, Toplam: 11 kişi

İnternetsiz Yemek Tarifleri uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek birbirinden nefis yemekler pişirebileceğiniz ücretsiz bir yemek tarifi uygulamasıdır. Uygulamanın en güzel yanı İnternet ihtiyacı duymadığı için sadece uygulamayı indirerek sizde değişik yemekler pişirin.

Ancak uygulamayı ara sıra İnternete bağlanarak kullanır iseniz o zaman yepyeni yemek tariflerinin de uygulamaya yüklenmesini sağlarsınız. Eğer sürekli İnternetsiz kullanır iseniz sadece mevcut olan yemeklere ulaşırsınız.

Oktay usta yemek tariflerin’den esinlenerek en özel yemek tariflerini uygulamamıza ekledik. Yeni tatlar öğrenmek isteyenler için vazgeçilmez bir uygulama. Yemek tarifleri uygulamamızda sevdiğiniz tarifleri favorilerinize ekleyebilir daha sonra favori listenizden kolayca ulaşabilirsiniz., özetle kendinize ait bir kategori oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya isterseniz diğer ülkelerin tariflerini de ekleyebilirsiniz.

Not: Uygulamayı ilk açtıktan sonra eğer kategoriler gözükmez ise uygulamayı tekrar açıp kapatın. Uygulamayı kullanmak için İnternet bağlantısına gerek duymazsınız, yemek tarifleri istekleriniz için mail gönderebilirsiniz.

İnternetsiz Yemek Tarifleri (Android) İçin Yorum Yap