Android için IObit Applock - Yüz Kilidi (APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için IObit Applock - Yüz Kilidi (APK)

Android için IObit Applock – Yüz Kilidi uygulamasının (APK) dosyasıdır. Bu dosya kendi üreticileri tarafından sunulmuştur. Sorunsuz bir şekilde cihazınıza indirin ve yüklemesini yapın.

IObit program üreticisinden Android mobil cihazlar için yeni bir uygulama. Android telefonlar ve tabletler için geliştirilen IObit Applock – Yüz Kilidi uygulaması güvenliğinizi sağlamak için gelişmiş yapay zeka ile Yüz Kilidi içerir. Ücretsiz ve Türkçe sahip olacağınız uygulama gizliliğinizi ve veri güvenliğini koruma altına almak için yardımcı olacaktır.

Android için IObit Applock – Yüz Kilidi uygulaması hem ücretsizdir, hem çok iyi bir koruma sağlar hem de reklam içermiyor. Bu açıdan gerçekten kullanmanızı tavsiye edeceğimiz uygulamalardan biridir.

Herhangi bir uygulamayı ve ayarı kilitleme, bildirim içeriğini gizleme, telefonu kurcalayanın fotoğrafını yakalama, özelleştirilmiş gecikmeli kilit, aldatma kilidi gibi faydalı araçlar içerir.

Uygulama kilidi: Mesajlaşma, sohbet veya sosyal ağ uygulamalarını gizleyerek, özel mesaj, fotoğraf ve videolarınıza başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Alışveriş uygulamalarını kilitleyerek çocukların yanlışlıkla satın almasını engelleyebilirsiniz. Oyun kilitleme ile uygulama içi satın alma durumlarına karşı koruma sağlayabilirsiniz. İşinizle ve ödemelerinizle ilgili uygulamaları kilitleyerek kişisel bilgilerinize ulaşılmasını engelleyebilirsiniz. Wi-Fi, Bluetooth, Kişiler gibi sistem ayarlarını kilitleyerek yetkisiz erişimleri önleyebilirsiniz.

Bildirim Kilidi: Bildirimleri ve sosyal uygulamalardan heads-up içeriğini gizleyebilirsiniz. Sohbet ve mesajlaşma uygulamalarından gelen bildirimleri meraklı gözlerden saklamak için özel mesaj uygulamaların bildirimlerini kilitler. Böylece herhangi bir ortamda daha rahat olmanızı sağlar.

Yüz Kilidi: Yapay zeka kullanarak gizliliği korumayı sağlar. Kişisel uygulamalarınıza başkalarının erişmesini engellemek için güvenli ve anında erişim sağlayan yüz kilidini kullanabilirsiniz. Artık şifre kaybetme korkunuz olmasın. Yüzünüzü doğrulayarak giriş yapabilirsiniz.

Aldatma Kilidi: Tüm kilitli uygulamaları galerideki kendi resminiz ile örter. Resimle Örtme özelliği sayesinde kililtli uygulamalarınız gözükmez. Zorla Durdurma, uygulamalarınıza erişim isteyenlere sahte çökme ekranı gösterir. Arama Örtme, tüm kilitli uygulamaları bilinmeyen gelen arama ekranı ile gizler. Kırık Ekran, tüm kilitli uygulamaları belilenmiş bir resim ile gizler. Resmi kaldırmak ve uygulamaların kilidini açmak için cihazınızı sallayın.

Gecikmeli Kilit Seçeneği: Uygulamayı her zaman kilitle, ekran kapanınca kilitle, ekran 3 dakika kapanınca kilitle, sık sık kilit açmadan ve uygulamalar arası değişimden kaçınmak için zaman aralığını özelleştirebilirsiniz.

İzinsiz Girene Özçekim: Uygulamalarınızı kilidini açmaya çalışanların bir fotoğrafını çeker. Özelinizi araştırmaya çalışanların fotoğrafını hemen e-posta ile gönderir. Uygulamalarınıza girmeye çalışanları artık kendi elleriyle yakalayabilirsiniz.

Simge Değiştirme: Ana ekranda IObit Applock’un simgesini Alarm Saati, Hava Durumu ve Hesap Makinesi ile değiştirin. Diğerleri tarafından keşfedilmekten ve kaldırılmaktan kaçınmak için başka bir uygulama gibi davran.

Android için IObit Applock - Yüz Kilidi (APK) İçin Yorum Yap