IObit Driver Booster İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Sürücü Güncelleme Programı: IObit Driver Booster

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Bilgisayar sorunlarına yol açan nedenlerden biriside eski sürücülerdir. Eski sürücüler bilgisayar performansını düşürdüğü gibi, bilgisayar sistem çökmelerine de neden olabiliyor. Bu nedenle yüklü sürücülerin en son sürümlerinin yüklü olması bilgisayar performansını artırır ve sistem hatalarının oluşmasını engeller.

Sürekli olarak tek tek sürücü güncellemesi yapmak hiç mantıklı bir iş değildir. IObit Driver Booster programı sayesinde bilgisayarınızda sürücü taraması yapabilirsiniz. Taramadan sonra sürücülerin sürümlerini görebilirsiniz. Ayrıca eğer yüklü sürücünün yeni sürümü varsa bunu görebilirsiniz ve böylece kolayca sürücü güncellemesi yapabilirsiniz.

Anlayacağınız bilgisayarınızda ki sürücü güncellemelerini tek bir tıklama ile yapabileceksiniz.

IObit Driver Booster ile otomatik olarak eski sürücüleri belirleyebilirsiniz. Böylece güncellenmesi gerek sürücüyü tek bir tıklama ile yapabileceksiniz. Programın en çok önemle belirttiği noktalardan birisi de, daha iyi oyun performansı için ince ayarlar yapıyor.

IObit Driver Booster hızlı, güvenli ve kolay kullanımlı bir program. Kesinlikle denemelisiniz. IObit Driver Booster ücretsiz sürücü güncelleme programıdır.

IObit Driver Booster İndir İçin Yorum Yap