IObit Driver Booster Free

Sponsorlu Bağlantılar
6.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Eski, Hatalı, Eksik Sürücüleri Kolayca Algılama ve Güncelleme Programı

Bilgisayar sorunlarına yol açan nedenlerden biriside eski sürücülerdir. Eski sürücüler bilgisayar performansını düşürdüğü gibi, bilgisayar sistem çökmelerine de neden olabiliyor. Bu nedenle yüklü sürücülerin en son sürümlerinin yüklü olması bilgisayar performansını artırır ve sistem hatalarının oluşmasını engeller.

Sürekli olarak tek tek sürücü güncellemesi yapmak hiç mantıklı bir iş değildir. IObit Driver Booster (sürücü güncelleme) programı sayesinde bilgisayarınızda sürücü taraması yapabilirsiniz. Taramadan sonra sürücülerin sürümlerini görebilirsiniz. Ayrıca eğer yüklü sürücünün yeni sürümü varsa bunu görebilirsiniz ve böylece kolayca sürücü güncellemesi yapabilirsiniz.

Anlayacağınız bilgisayarınızda ki sürücü güncellemelerini tek bir tıklama ile yapabileceksiniz.

IObit Driver Booster ile otomatik olarak eski sürücüleri belirleyebilirsiniz. Böylece güncellenmesi gerek sürücüyü tek bir tıklama ile yapabileceksiniz. Programın en çok önemle belirttiği noktalardan birisi de, daha iyi oyun performansı için ince ayarlar yapıyor.

IObit Driver Booster hızlı, güvenli ve kolay kullanımlı bir program. IObit Driver Booster ücretsiz sürücü güncelleme programıdır. 2.500.000’den fazla “Eski, Hatalı, Eksik ve Oyuna Hazır Sürücüleri Kolayca Algılama ve Güncelleme” yapmak için Türkçe dil desteği ile kullanmanızı tavsiye edeceğimiz bir araçtır.

IObit Driver Booster Free İçin Yorum Yap