Game Assistant 2 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Game Assistant: Ücretsiz PC Optimize ve Oyun Hızlandırma Programı

IObit Game Assistant bilgisayarda sorunsuz bir şekilde oyun oynamanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe oyun hızlandırma programıdır. Game Assistant, oyun tutkunları için tek başına bir çözümdür. Bilgisayarınızı optimize ederek oyun keyfini tam anlamı ile yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca aşırı ısınma zararlarını önlemek için bilgisayarınızın sıcaklık ve donanım performansını izlemenizi sağlar.

IObit Game Assistant Windows 8.1’de bile herhangi bir uyum sorunu yaşamadan, sorunsuz bir şekilde çalışır. Şu anda, sadece DirectX ve OpenGL tarafından geliştirilen oyunları destekler. Gerçek zamanlı istatistikler, donanım izleme sağlar ve donanım hasar olasılığını önlemeyi kolaylaştırır.

Ana pencerede, yüklü oyunların görüntülerini göreceksiniz. Arayüzünün sağ bölümü gerçek zamanlı CPU, GPU ve Anakart sıcaklıklarını görüntüler ve üstelik ayrıca fan hızı hakkında bilgi verir. ‘Show Trends/Trendleri Göster’ bağlantısına tıklarsanız, önceki dakikalarda işlemci ısısını bir grafik ile gösterir. Gerçek zamanlı grafik güncellemeleri.

IObit Game Assistant sistem sıcaklığı belli bir limite ulaştığı zaman alarm ile sizi uyaracaktır. Bu sınırı ve alarm sesini değiştirebilirsiniz. Oyun oynarken aşırı ısınan donanım ile ilgili sizi uyarır ve donanımların hasar oluşma riskini azaltmak açısından alarm özelliği çok faydalıdır.

IObit Game Assistant ayrıca bir RAM temizleyici ile birlikte geliyor. Oyun oynamadan önce programı açın ve RAM temizleme işlemini gerçekleştirin. Gereksiz yere RAM belleği kullanan önemsiz uygulama ve işlemleri temizleyecektir.

Program ayrıca ekran görüntüleri almak için bir dahili ekran yakalama özelliği ile birlikte geliyor.

IObit Game Assistant basit bir arayüz ile birlikte geliyor. Bu yüzden programın kullanımı çok kolaydır. Bu program sayesinde artık bilgisayarınız donmadan, sorunlar yaşamadan oyun oynayabileceksiniz. Bilgisayarınızı optimize etmek ve oyun hızlandırmak için kullanılabilecek yeni ve ücretsiz iyi bir programdır.

Haftanın Uygulaması: Game Assistant sunduğu özellikler, kullanım kolaylığı ve ücretsiz olmasından dolayı bu haftanın uygulaması seçilmiştir.

IObit Game Assistant – Ekran Görüntüsü

iobit-game-assistant-indir iobit-game-assistant-indir-1-

Game Assistant 2 İndir İçin Yorum Yap