IObit Malware Fighter Free

Sponsorlu Bağlantılar
4.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Anti-Malware / Anti-Spyware Yazılımı

5/5, Toplam: 1 kişi

IObit Malware Fighter 4, Windows sistemler için casus ve zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan ücretsiz ve Türkçe Anti-Malware / Anti-Spyware programıdır. IObit benzersiz “Dual-Core” anti-malware motoru ile bilgisayar ve ağınızı tüm tehlikelere karşı koruma sağlayan1 milyondan fazla zararlı yazılım tespit etme özelliğine sahiptir. Adware, trojan, keylogger, bot, worm ve korsanlara karşı hızlı ve verimli bir şekilde güvenlik sağlar.

Her geçen gün yeni tehlikeler ve tehditler ortaya çıkıyor. Bunlara yetişmek gerçekten ve güvenliği sağlamak çok güç olmaktadır. IObit Malware Fighter Free en yeni tehlikelere karşı da güvenlik sağlamaktadır. Haberiniz olmadan tarayıcı ayarlarını değiştirmeye çalışan, çevirim içi dolandırıcılık türlerine karşı gerçek zamanlı online güvenlik sağlamaktadır. Tarayıcıya yüklenmeye çalışan zararlı eklentiler ve araç çubukları tespit eder hemen siler.

Online internette gezinirken kötü amaçlı web siteler kişisel bilgilerinizi yasa dışı yollarla ele geçirmeye çalışabilir. Bilinen zararlı web sitelere erişimi engelleyerek güvenliğinizi sağlar. İnternette sörf yaparken bırakın kontrol IObit Malware Fighter yazılımında olsun.

Malware-casus yazılımlar ve virüslere karşı gerçek zamanlı koruma ile bilgisayarınızı her zaman güvenli kalmasını sağlar. Kişisel bilgilerinizi korumak için kötü amaçlı izleme verilerini temizleyerek gizliliğinizi korur.

IObit Malware Fighter 4 tüm ana antivirüs programları ile tam uyumludur ve bilgisayarınız için en üst güvenliği sağlamak için antivirüs ürünlerine yardımcı olabilir.

Windows bilgisayarınız için zararlı ve casus yazılımlara karşı koruma sağlayan ücretsiz ve Türkçe yazılım arıyorsanız bu programı denemenizi tavsiye ederim.

IObit Malware Fighter Free İçin Yorum Yap