IObit PCtransfer

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Veri Yedekleme ve Taşıma Programı

IObit PCtransfer, bir bilgisayardan başka bir bilgisayara belgeleri, resimleri, tarayıcı yer imleri, ayarları, e-posta ve Skype sohbetleri aktarmak/transfer etmek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz veri aktarma/taşıma programıdır. Bu ücretsiz veri aktarma programı tüm Windows sistemleri ile uyumludur. Kolay ve güvenli bir şekilde Windows bilgisayarınızdaki tüm verileri taşıyabilirsiniz. Bilgisayar ayarlarınızı, programlarınızı hızlı bir şekilde yedekleme yapabilir ve ek bir tıklama ile programları ve verileri geri yükleme veya başka bir bilgisayara kolayca yükleyebilirsiniz.

IObit PCtransfer taşınabilir bir programdır. Programı bilgisayarınıza yükleyin ve herhangi bir kurulum yapmadan doğrudan çalıştırabilirsiniz. Verileri yeni bir Windows sisteme veya yeni bir bilgisayara kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz. Veri transfer etmek isteyenler için gerçekten önemli bir yardımcı olacaktır. IObit PCtransfer veri taşıma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ile uyumludur.

IObit PCtransfer programını bilgisayarınıza yüklediğiniz an sistemdeki tüm verileri yedeklemek için bir listede sıralayacak. Yedeklemek istemediğiniz verilerin yanındaki işareti kaldırabilir veya yeni dosyalar ekleyebilirsiniz. Yedeklemek istediğiniz dosyaları seçtikten sonra Backup düğmesine tıklayarak verilerinizi yedeklemeye alabilirsiniz. Programın sol menüsünde Backup ve Restore seçenekleri yer alıyor. Yedekleme yaptıktan sonra, Restore seçeneği ile yedeklediğiniz verileri tekrar geri yükleyebilirsiniz.

IObit PCtransfer İçin Yorum Yap