IObit Start Menu 8

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows 10 / 8 İçin Başlat Menüsü

IObit Start Menu 8, Windows 10 ve Windows 8 sistemler için klasik Başlat Menüsünü geri getirmek için kullanabileceğiniz IObit tarafından geliştirilen ücretsiz bir programdır. Windows 8 ile eski Başlat Düğmesi kaldırılmış ve yerine Başlangıç Menüsü getirilmişti. Böyle olması bir çok kullanıcı için hayal kırıklığına yol açtı. Ama artık öyle bir sorun olmayacak. IObit Start Menu 8 ile Windows 7 benzeri klasik Başlat Menüsünü geri getirebilirsiniz.

StartMenu8 ile isterseniz yeni Başlangıç Menüsünü kullanmaya devam edebilirsiniz, ya da Windows 7 Başlat Düğmesini seçebilirsiniz. Başlat Menüsü eklemenin yanı sıra bir çok özelleştirme seçenekleri sunuyor. Hem Başlat Menüsü ekleyin hem de daha gelişmiş bir görünüm kazandırın. Ayrıca, tek-tıklama ile kolayca klasik başlat menüsünden Windows 10 başlangıç menüsüne geçiş yapabilirsiniz.

Windows 8 Başlat düğmesi olmadan, bilgisayar uzmanları için sistem gizli özelliklerden bazılarına erişmek uzun bir zaman alabilir. Start Menu 8 Güvenli Mod ve güç seçeneklerine erişmenin yanı sıra hızlı ve kolay bir şekilde modern arayüze atlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

IObit Start Menu 8 ile Windows 10, 8.1 ve 8 üzerinde daha organize ve daha kullanışlı bir Başlat Menüsü oluşturabilirsiniz.

IObit Start Menu 8” İçin 4 Cevap

IObit Start Menu 8 İçin Yorum Yap