IObit Uninstaller

Sponsorlu Bağlantılar
6.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Program, Araç Çubuğu Kaldırma Aracı

IObit Uninstaller 6 standart Windows Ekle / Kaldır uygulaması için bir alternatif olan ücretsiz ve Türkçe program, tarayıcı eklenti ve araç çubuğu kaldırma aracıdır. IObit Uninstaller programını çalıştırdığınız zaman yüklü tüm programların bir listesini size sunar. Toplu kaldırma seçeneği ve Gelişmiş Kaldırma Modu sunmaktadır.

IObit Uninstaller sadece uygulamaları değil ayrıca tarayıcı eklentileri kaldırmayı da sağlar. Tarayıcı hızını artırmak için güvenli ve temiz bir şekilde eklentileri kaldırmayı sağlar. IObit Uninstaller programları, tarayıcı eklentileri, tarayıcı araç çubukları arkada hiçbir parça kalmayacak şekilde temiz bir şekilde bilgisayardan kaldırmanızı sağlar. Bilgisayarın veya tarayıcının yavaşlamasına neden olan istenmeyen artık dosyaları güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Yeni uygulama oylama sistemi sayesinde kötü amaçlı uygulamaları ve eklentileri belirlemenize yardımcı olur. “Güçlü Tarama” ve “Dosya Parçalayıcı” özellikleri sayesinde, artık program artıkları veya inatçı eklentileri kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. IObit Uninstaller 6 kullanımlı kolay ve güçlü kaldırma aracıdır!

IObit Uninstaller İçin Yorum Yap