IObit Unlocker

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.2
Sponsorlu Bağlantılar

Silinemeyen Dosya ve Klasörleri Silme Programı

3.93/5, Toplam: 27 kişi

IObit Unlocker, silmek, yeniden adlandırmak veya taşımak istediğiniz kullanımda olan veya kilitli dosyaları açmanıza izin veren ücretsiz bir programdır. Uygulamalar, bir dosyayı kullanmadığı zamanlarda bile açık tutması rastlanılacak bir durumdur. Bu dosyaları kaldırmaya çalıştığınızda Windows, dosyanın kullanımda olduğunu ve erişmesine izin vermeyecek bir hata görüntüleyecektir.

IObit Unlocker dosya silme ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırmak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe kilitli dosyaları silme programıdır. IObit unlocker, bir dosyayı hangi programların kilitlediğini görmenizi sağlar. Kilitli dosyaları IObit Unlocker’a sürükleyerek veya dosyaya sağ tıklayarak ve IObit Unlocker’ı seçerek kilidi ortadan kaldırabilirsiniz. Dosyalar programa eklendikten sonra dosyaların kilidini açarak onlara tekrar erişebilirsiniz. Böylece silmek, yeniden adlandırmak veya taşımak isterseniz, yapmanız mümkün olacaktır.

Kilitli veya engellenen dosyaları silme

IObit Unlocker süreçler veya programlar tarafından çeşitli nedenlerle engellenen dosyalar üzerindeki temel işlemleri gerçekleştirebileceğiniz başarılı ve küçük bir programdır.

Bir dosya kilitli olarak işaretlenmişse, IObit Unlocker bunu tanımlamaya çalışacaktır. Büyük Unlock (Unlock) düğmesini tıklayarak dosyayı açabilirsiniz. İşleri daha da kolaylaştırmak için, düğmenin yanındaki aşağı oku tıklayın; dosyanın kilidini açmaya ve onu silmeyi, yeniden adlandırmayı, kopyalamayı veya taşımayı deneyebilirsiniz.

Programın kullanımı çok kolaydır ve oldukça etkilidir. Erişilemeyen dosya ve klasörleri faaliyet göstermesine izin verir ve süreçleri yönetir. IObit Unlocker aynı anda birden fazla dosya ile çalışma olanağı sağlar. Uygun seçenek bağlam menüsünden kullanılabilir.

IObit Unlocker son sürümü Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista sistemleri ile uyumludur.

IObit Unlocker” İçin Bir Cevap

IObit Unlocker İçin Yorum Yap