iOS 7 Wallpaper Fix İndir – iPhone / iPad

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iOS 7 Wallpaper Fix: iPhone, iPad için Duvar Kağıdı Düzenleme

iOS 7 Wallpaper Fix, iPhone ve iPad akıllı cihazlarınız sunulan bir duvar kağıdı düzenleme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama telefonunuza indirdiğiniz duvar kağıtlarını düzenleyerek ekrana uygun hale getirmenizi sağlayan mükemmel bir uygulamadır. Uygulama İOS 7 ve üstü kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiştir.

Telefonunuza indirdiğiniz duvar kağıtlarının hepsi telefonunuz da uygun şekilde duracak diye bir şey yok. Örneğin çok yakın görünümlü olabilir. İşte tam bu esnada uygulamayı devreye sokuyorsunuz ve sorunu ortadan kaldırıyorsunuz.

iOS 7 Wallpaper Fix ile telefonunuza indirdiğiniz duvar kağıtlarını telefona uygun hele getirmek için yön değişikliği, kırpma, yakınlaştırma, orantılı hale getirme ve pozisyon değişikliği gibi işlemleri basit ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

IOS 7 Wallpaper Fıx Indır

İndirip kullanmak istediğiniz duvar kağıtları İOS 7 ve üstü isteyen cihazlar için belirli bir boyut gerektirmektedir doğal olarak. Bundan dolayı da hoşunuza giden resimleri duvar kağıdı olarak ayarlayamazsınız. Bu durum kullanıcıların canını oldukça sıkmaktadır. Duvar kağıtlarını ayarlaya bilmeniz  için gelişmiş özelliklere sahip olan bir duvar kağıdı editöründen yardım almanız gerekmektedir. İşte kolaylıkla duvar kağıtlarını telefonunuza uygun hale getireceğiniz en büyük yardımcınız bir tıklama kadar uzağınızda.

iOS 7 Wallpaper Fix İndir – iPhone / iPad İçin Yorum Yap