iOS 8 Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 6, iPhone 6 Plus için HD Duvar Kağıtları

3/5, Toplam: 2 kişi

iOS 8 için Duvar Kağıtları uygulaması ile iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı cihazlarınızın ekranını süsleyebilir ve HD duvar kağıtları ile cihazınızın arka planlarını değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz sunulan bu duvar kağıtları ile iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cihazlarınızın ekranını ve kilit ekranını muhteşem duvar kağıtlarıyla güzelleştirebilirsiniz. Uygulamada özel bir şekilde duvar kağıtları koleksiyonu sunmaktadır. Öyle ki uygulama da bulunan duvar kağıtlarını arka plan görüntüsü, kilit ekran görüntüsü olarak da ayarlayabilirsiniz. Çizgi film görüntülerinden, etkileyici fütüristik arka plan görüntüleri iPhone, iPod touch ve iPad akıllı cihazlarınızı süslemek için yüzlerce yüksek kaliteli harika duvar kağıtlarını sizlere sunuyor.

Uygulamada retina ve standart çözünürlüğe sahip duvar kağıtları mevcut. Duvar kağıtları 10 kategori şeklinde sunuluyor. Çizgi Film, Bilim-Kurgu, Hayvan, Spor, Doğa, Tatil, Minimal, 3D ve Şehirler ve daha fazlası uygulamada mevcut. Son olarak yeni yeni sekmesi özelliği ile yeni gelen duvar kağıtlarına göz atabilir ya da Popüler sekmesindeki popüler seçimlere göz gezdirerek dilediğiniz duvar kağıdı ile ekranınızı süsleyin.

iOS 8 Duvar Kağıtları İçin Yorum Yap