iOS 9.3.3 Jailbrek Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

iOS 9.3.3 güncellemesinde güvenlik açığının ortaya çıkması PanGU ekibini harekete geçirdi ve iOS 9.3.3 için Jailbrek yayınladı. iOS 9.3.3 için Jailbreak sadece 64-bit mimarisine geldiğini unutmayalım lütfen!

iOS 9.3.3 Jailbreak nasıl yapılır? adımına geçmeden önce olası herhangi bir olumsuz durumdan etkilenmemek için yedek almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yazılımsal olarak zarar verebileceği gibi olası sıfırlama ile karşılaşma durumunda mağdur olmamanız için bu gerekli bir işlemdir.

iOS 9.3.3 Jailbrek Nasıl Yapılır?

iOS 9.3.3 için Jailbrek yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.

1. Adım: iOS 9.3.3 için Jailbreak aracını buradan indirin.

2. Adım: iOS 9.3.3 Jailbreak aracını Windows bilgisayarda “Yönetici Olarak Çalıştır” ile açmanız gerekiyor.

3. Adım: iPhone veya iPad’de Ayarlar>iCloud bölümünden “iPhone’umu Bul” özelliğini kapatın. Daha sonra yine Ayarlar bölümünden şifrenizi kaldırın.

4. Adım: iPhone veya iPad’i PC’ye bağlayın ve Jailbreak uygulamasını çalıştırın. Uygulamayı açtıktan sonra aşağıdaki görselde yer alan bölüme tıklayın.

ios-9-3-3-jailbrek-nasil-yapilir

5. Adım: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdikten sonra iPhone veya iPad’e profil gönderilecek. Bu profili yükleyin. Bu bölümde Apple ID‘nizi girmeniz istenecek.

ios-9-3-3-jailbrek-nasil-yapilir-1

6. Adım: Profili yükledikten sonra ana ekranda PP uygulaması belirecek. Buna tıklayın.

ios-9-3-3-jailbrek-nasil-yapilir-2

7. Adım: PP uygulamasını açtıktan sonra aşağıdaki görselde yer alan bölüme tıklayın.

ios-9-3-3-jailbrek-nasil-yapilir-3

8. Adım: Uygulama ekranında yer alan yuvarlak bölüme tıklayın. Bu bölüme tıkladıktan sonra tuş kilidi yapın ve bekleyin. Cihazınız yetersiz depolama alanı uyarısı verecek bunu önemsemeyin. İşlem bittikten sonra Jailbreak uygulamasından bir bildirim alacaksınız. Bu bildirimi açın.

ios-9-3-3-jailbrek-nasil-yapilir-4

9. Adım: Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra cihazınız kapanıp açılacak ve Cydia uygulaması ana ekranda yer alacak. Cydia uygulamasını açın ve Repo’ları güncellemesini bekleyin. Eğer Cydia’da bir güncelleme varsa bu güncellemeri sorun yaşamamak için mutlaka yükleyin.

iOS 9.3.3 Jailbrek Nasıl Yapılır? İçin Yorum Yap