iOS İçin Instagram Yeni Paylaşım Özelliğini Etkinleştirin!

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram uygulaması yeni güncellemesine iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) direkt olarak fotoğraf ve videoları Instagram da paylaşmanızı sağlayacak yeni iOS paylaşım eklentisini ekledi. Instagram’a daha kolay ve hızlı fotoğraf göndermek için gelen bu yeni güncelleme sayesinde uygulamayı açmadan direkt olarak fotoğraf ve video paylaşmak mümkün olacak. Ayrıca diğer iOS uygulamalardan da direkt olarak Instagram’a fotoğraf paylaşımı yapabileceksiniz.

ios-icin-instagram-yeni-paylasim-ozelligini-etkinlestirin

Instagram 8.2 yeni güncelleme ile birlikte video veya fotoğrafları “Fotoğraflar” veya diğer iOS uygulamaları üzerinden paylaşmaya imkan sağlıyor. Bu yeni eklenen eklenen iOS uzantısı sayesinde ayrıca paylaşacağınız fotoğraf ve videolara açıklama da yazabilirsiniz.

Bu yeni özellik direk olarak fotoğraf ve videoları paylaşmayı mümkün kılmak içindir. Fotoğraflara filtre uygulamak ve diğer düzenleme araçlarını kullanabilmek için Instagram‘ın kendi uygulamasını kullanmanız gerekir.

Yeni iOS paylaşım özelliği nasıl kullanılır?

Instagram‘ın yeni direkt paylaşım uzantısını kullanmak için iOS için Instagram güncellemesini yükledikten sonra Fotoğraflar uygulamasında paylaş bölümüne gelmeniz gerekiyor.

ios-icin-instagram-yeni-paylasim-ozelligini-etkinlestirin-1

Bu bölümde sağ tarafta bulunan Instagram logosuna tıklayarak video veya fotoğraflarınızı direkt olarak Instagram’da paylaşabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

iOS İçin Instagram Yeni Paylaşım Özelliğini Etkinleştirin! İçin Yorum Yap