IP Camera Viewer

Sponsorlu Bağlantılar
4.04
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar IP ve USB Kamerasını Güvenlik Kamerası Yapma

IP Camera Viewer Windows bilgisayardan canlı video görüntülemesi yapmak isteyenler için yardımcı olan IP ve USB kameradan görüntü almanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Bilgisayarı kamerasını güvenlik kamerası yapmak isteyenler için ideal bir programdır. Bilgisayara bağlı IP ve USB kameradan görüntü almanızı sağlar. Herhangi bir USB veya IP kamera kullanarak ev, ofis, park alanını gözetlemek mümkündür.

IP Camera Viewer doğrudan bilgisayarınıza birden fazla IP kameralar ile video görüntüleme yapabilirsiniz. Şu anda önde gelen 2000’den fazla farklı IP kamera modelleri desteklenmektedir. Axis, Canon, D-Link, Foscam, Panasonic, Mobotix, Pixord, Sony, Toshiba, Vivotek ve daha birçok kamera çeşitlerini içerir. Kamera modeli uygulama listesinde yoksa teknik ekibe bir istek gönderebilirsiniz. IP Kamera Viewer ile hemen hemen tüm USB kameralar çalışır.

IP Camera Viewer aynı anda 4 kamera görüntüsünü kontrol etme yeteneğine sahiptir. Evinizin dört bir kenarına kamera yerleştirerek kameraların hepsinden canlı video görüntüsü alabilirsiniz. IP Camera Viewer kamera merkezi ve düzen yönetimi tek bir ekranda birden fazla uzak konumlardan kameraları görüntüleme olanağı sağlar. Güvenlik ihtiyacınıza göre kameraları düzenleme ve izleme planını değiştirebilirsiniz.

Kamera görüntü ve video özelliklerini ayarlayarak canlı video görüntüleri alın. Tek tek her USB kamera için çözünürlük ve kare hızı gibi video özelliklerini ayarlayın. USB ve IP Kameralar için doygunluk, parlaklık, kontrast gibi görüntü özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Kamera ters monte edildiği zaman ne olur? IP Kamera Viewer ile kamera önizleme yönünü ayarlayabilirsiniz. Bu birçok PTZ (Pan / Tilt / Zoom) etkin ağ kameraları destekleyerek kapsama alanını ayarlamak için yardımcı olur. IP Kamera Viewer kamera tarafından desteklenmese bile, bir dijital zoom yapma imkanı sağlar.

IP Camera Viewer ihtiyaçlarınıza uygun bir sistem kurmak için izin verir. Hem kişisel hem ticari kullanım için tamamen ücretsiz ve idealdir. Bilgisayar web kamerasını güvenlik kamerası olarak kullanmak isteyenler için tavsiye edeceğimiz güzel bir programdır.

IP Camera Viewer İçin Yorum Yap