IP Hider Pro

Sponsorlu Bağlantılar
5.6.0
Sponsorlu Bağlantılar

IP Gizleme ve Değiştirme Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

IP Hider Pro, kullanıcının internette rahat bir şekilde gezinebilmesi IP adresini gizleyen profesyonel bir yazılımdır. Online internet güvenliğini sağlamak için güçlü ve kolay kullanımlı otomatik IP gizleme ve değiştirme imkanı sunuyor.

Bu program sayesinde internette sörf yaparken internet trafiğini ve gerçek yerini gizleyebilirsiniz. IP Hider Pro yüksek düzeyde güvenlik faktörü sağlar. Böylece herhangi bir bilginin sızma endişesi olmadan internet üzerinde istediğiniz yerde gönül rahatlığıyla gezinebileceksiniz.

Kullanıcının bilgileri güvenle korunur ve hackerlar tarafından izleme olmayacağını garanti eder. Kullanıcılar çok kısa bir süre içinde en az 10 saniye içinde IP adresini değiştirebilecek.

IP Hider Pro internet kullanıcılarının güvenliğini ve haklarını korumayı amaçlıyor. İnternet korsanlarına karşı gerçek IP adresinizi gizler ve diğer ülkeler üzerinden güvenli IP adresleri sunar. Bu sayede internette güvenli bir şekilde sörf yapabilirsiniz. Denemekte fayda var.

IP Hider Pro” İçin 2 Cevap

    1. Lisans bilgisi yanlış yazılmış. Deneme sürümü olması gerekiyor. Program üreticileri Deneme sürümünde 5 IP adresi gizlemeye izin veriyor. Lisans numarası istemeden kullanıma izin vermiş olması gerekiyor. support@iphiderpro.com adresine mail atarak bilgi edinebilirsiniz.

IP Hider Pro İçin Yorum Yap