Iperius Backup Free

Sponsorlu Bağlantılar
4.6.3
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dosya ve Klasör Yedekleme Programı

Iperius Backup Free yerel bir hedefe, bir ağ paylaşımına, bir bulut hizmetine ya da uzak bir FTP sunucusuna dosya ve klasör yedekleme yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır . Program NAS, USB, RDX ve diğer yığın depolama aygıtlarına tam veya artımlı yedeklemeyi destekler. Sadece bilgisayara değil, bir çok hizmet üzerinde yedekleme yapmanıza imkan sağlar.

Iperius Backup Free, FTP upload ve download, e-posta bildirimleri, zamanlanmış yedekleme, AES şifreleme, isteğe bağlı ZIP sıkıştırma ve daha bir çok temel yedekleme özellikleri içermektedir. C sürücüsünde (ve diğer sürücülerde) tam bir disk imaj yedekleme oluşturmak, zincirleme birden fazla yedekleme işleri, otomatik ağ kimliği doğrulama, Zip64 sıkıştırma desteği ve log yedekleme gibi ekstra özellikler de içermektedir.

Kapsamlı ve ücretsiz bir yedekleme programı arıyorsanız Iperius Backup Free yazılımını denemenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz sürümü lisans sınırlaması içermez ve sona erme durumu yoktur. Anlayacağınız tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Iperius Backup Free İçin Yorum Yap