Iperius Backup Free

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.2
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz otomatik yedekleme programı

Iperius Backup Free Windows bilgisayarda verilerinizi otomatik yedeklemeye alan ücretsiz bir programdır. Bazı hassas verilerin bir kopyasını, bir yedeğini almak veya başka bir kaydetmek isteyebilirsiniz. Ancak sık sık değişen verileri yedeklemeye almak sıkıcı bir iştir. Sürekli değişen verilerin yedeğini otomatik alacak Iperius Backup programını denemenizi tavsiye ederim. Veri yedekleme sürecini otomatik sağlar ve ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcuttur.

Iperius Backup ile yedeklemeye başlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

1. Yedekleme öğeleri: Bu adımda muhafaza etmek ve sık sık yedekleme yapmak istediğiniz dosyaları veya klasörleri eklemeniz gerekir. Bu çok temel ve yedekleme için ilk adımdır.

2. Kaydedilecek Yer: Bu adımda yedeklemelerin kaydedileceği hedefi seçmek gerekir. Burada tam yedekleme, artımlı yedekleme ya da her ikisinin kombinasyonu olup olmadığı gibi yedekleme türünü seçebilirsiniz. Hatta yedek dosyalarının boyutunu azaltmak için Zip sıkıştırmayı etkinleştirebilirsiniz.

3. Seçenek: Bu adım, çeşitli seçenekleri yapılandırma içerir, gizli ve sistem dosyalarını ya da dahil etmek isteyip istemediklerinizi seçebilirsiniz. Hatta yedekleme tamamlandıktan sonra bilgisayarı kapatmayı seçebilirsiniz. Hatta günlük dosyalarını etkinleştirmek ve hatta ZIP sıkıştırma düzeyini seçebilirsiniz.

4. Zamanlama: Yedekleme otomatik olarak gerçekleştirilir, böylece zamanlanmış yedeklemeyi etkinleştirebilirsiniz. Her bir ay, hafta, gün ya da özel bir zaman dilimi tercih edebilirsiniz.

5. E-posta bildirimleri: Bu ​​özellik, yedekleme tamamlandığında e-posta ile bildirim almayı sağlar. Her zaman ya da sadece belirli bir durumda bildirim almayı seçebilirsiniz.

6. Diğer Süreçler: Bu adımda, yedeklemeden önce veya sonra çalışması gereken işlemlerin bir listesini ekleyebilirsiniz. Yedeklemeden sonra ve Yedekleme işlemlerinden önce her ikisi için bekleme zamanlamaları ekleyebilirsiniz. Yedekleme Süreçleri her zaman ya da sadece belirli bir durumda çalıştırmak için etkin olabilir.

Geri yüklemek için, sadece sekme açarak önceden oluşturulmuş yedekleri geri yükleyebilirsiniz. Bir ZIP dosyası ya da bir FTP klasöründen geri yükleyebilirsiniz. Iperius Backup, yedeklemeleri içe veya dışa aktarabilirsiniz. Araç çubuğundan iletişim seçeneklerini açarak bir çok ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Iperius Backup inanılmaz özellikleri ile iyi bir yedekleme programıdır. Ücretsiz sürümü harici USB sabit diskler, RDX sürücüler, NAS ve ağa bağlı bilgisayarlar gibi, herhangi bir yığın depolama aygıtına yedeklemek için izin verir. Arayüzü güzel ve kullanımı kolaydır. Her şey düzgün hizalanmış ve sekmeli arayüzü de kolayca özellikleri ve seçenekleri bulmak için yardımcı olur.

Iperius Backup Free İçin Yorum Yap