Iperius Remote

Sponsorlu Bağlantılar
1.7.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz uzak Masaüstü Bağlantı ve Destek Programı

Iperius Remote uzaktan destek veya sunumlar için internet üzerinden diğer bilgisayarlara bağlanmak için izin veren bir uzak masaüstü bağlantı ve uzaktan kontrol yazılımıdır. Uzaktaki bir bilgisayar masaüstü ekranına erişim sağlayarak destek veya sunumlar yapmak için kullanabilirsiniz.

Günümüzde uzak masaüstü programları oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle iş ortamları için çok faydalı yazılımlardır. Evde hazırladığınız sunumlara, projelere, belgelere uzaktan erişim sağlamak veya uzaktan çevrimiçi toplantılara katılmak için harika araçlardır. Bu alanda geliştirilen en iyi yazılımlardan biri de TeamViewer yazılımıdır.

Iperius Remote programınında kullanımı çok kolaydır. Yardım almak, yardım etmek ve uzaktaki bir bilgisayara bağlanmak için sadece program tarafından sağlanan ID numarasını ve şifreyi girmeniz gerekir. Şunu unutmamanız gerekir ki, karşıdaki ve kendi bilgisayarınızda Iperius Remote programının yüklü olması gerekir. Her iki bilgisayarda da Iperius Remote programını açın ve uzaktaki bilgisayara bağlanmak için o bilgisayarın ID numarasını ve şifresini kendi bilgisayarınızda girerek uzaktaki bilgisayara bağlantı sağlayın. Daha sonra kendi bilgisayarınız gibi uzaktaki bilgisayarı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Iperius Remote programı dosya transferleri, metin sohbetleri, aynı bilgisayardan birden fazla bağlantı sağlamak, SSL ve dahili şifreleme, sunumlar için sadece görüntüleme modu, katılımsız erişim seçeneği ve daha fazlasını desteklemektedir. Program diğer uzaktan bağlantı programlarına göre daha fazla özellikler içermektedir.

Iperius Remote programının en güzel tarafı ise kurulum gerektirmemesi ve kişisel kullanımlar için ücretsiz olmasıdır. Yani programı bilgisayarınıza indirin ve kurulum yapmadan doğrudan çalıştırın. Uzak masaüstü paylaşımı yaparak bilgisayarı uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Iperius Remote İçin Yorum Yap