IPHost Network Monitor

Sponsorlu Bağlantılar
5.0.11530
Sponsorlu Bağlantılar

Ağ Ve Sunucu Kontrol Programı

IPHost Network Monitor, ağ ve sunucuları izlemek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır. Ağ içinde ve dışında internet / intranet web siteleri ve uygulamaları, posta sunucuları, veritabanı sunucuları ve diğer kaynakları görüntülemek için yöneticilere imkan sağlayan bir ağ ve sunucu izleme yazılımıdır. Bu WMI veya SNMP yoluyla performans izlemenin yanı sıra tüm ortak HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, POP3, IMAP, ODBC, PING, MSSQL protokolleri ve daha fazlasını destekler.

Eğer bir ağ kullanılamaz durumda ise, e-posta, ağ mesajları, anlık mesaj, SMS yoluyla durumdan haberdar olabilirsiniz. Size nasıl bilgi vermesini istiyorsanız seçebilirsiniz. Program ağ üzerinde herhangi bir yerden izleme durumuna ve çevrimiçi raporlara erişmek için bir parola korumalı bir tarayıcı tabanlı arayüz sağlamanın yanı sıra standart Windows arayüz sağlar.

Performansı grafiksel olarak görüntüleyebilir, uzun dönemli istatistikleri depolayabilir, otomatik olarak e-posta raporlama gibi pek çok faydalı özellikler içermektedir.

IPHost Ağ Monitörü ayrıca birden fazla ağ izlenmesine olanak sağlar, (ek bir ücret karşılığında) Uzak Ağ Acenteleri için destek sunuyor.

Ücretsiz deneme sürümü 30 gün süreyle 500, tamamen ücretsiz sürümü sadece 50 ağ ve sunucu izleme desteği sunar.

IPHost Network Monitor İçin Yorum Yap