Iron Force İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4.5/5, Toplam: 4 kişi

Iron Force: iPhone ve iPad Ücretsiz Tank Oyunu

Iron Force

Iron Force, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz bir tank oyunudur. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İyi bir düzeyde sayılabilecek bir oyun olan Iron Force oynarken heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Harika grafiklerin yanı sıra ses efektleri de oyun da canınızın sıkılmasını engelleyecek şekilde.

Oyuna giriş yaptıktan sonra 2 değişik oyun modun da oyunu oynayabilirsiniz. Bu modlardan bir tanesini 6 oyuncuyla oynayacaksınız ve 1 kazanan olacak. Yani herkes birbirine düşman ve doğal olarak herkesi yok etmelisiniz. Diğer mod da ise 3 – 3 şeklinde takım olarak savaşacaksınız. Bu oyun modun da takım arkadaşlarınız ile bir strateji belirleyin ve rakibiniz yok edin. Güzel bir oyun yapısı sizleri bekliyor diyebiliriz.

Iron Force tank oyununu dilerseniz arkadaşlarınız ile oynayın. Sizde bu tür oyunlara meraklı olan arkadaşlarınız ile savaşın ve eğlencenin tadını birlikte çıkarın. Ayrıca oyun içerisinde bulunan botlar ile de antrenman savaşları yapabilmeniz de mümkün.

Oyunda 12 farklı seçebileceğiniz tank ve 4 farklı savaş arenası bulunmaktadır. Tanklarınızın gücünü, hızını ve diğer özelliklerini arttırabileceğiniz bir sistem mevcut. Tank gelişimlerini dikkatli yaparak tankınızı yok edilemez bir canavara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca 4 farklı arenanın her birinde avantajlı ve zayıf noktalar bulunmaktadır.

Oyunun bir diğer güzel tarafı da Türkçe dil desteğinin olmasıdır. Eğlenceli zaman geçirmek adına seveceğinizi düşündüğüm bir oyun. Görüşlerinizi bizlerle paylaşın…

Iron Force İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap