Iron Man 3 İndir (iPhone/iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Iron Man 3: iPhone/iPad için Ücretsiz Demir Adam 3 Resmi Oyunu

Iron Man 3 iOS işletim sistemli mobil cihazlar (iPhone/iPad) için tasarlanmış, Gamloft tarfından Demir Adam filminden esinlenerek yapılmış aksiyon dolu ücretsiz ve Türkçe bir oyundur.

Demir adam filminin resmi oyunudur. Oyunda sonsuz koşucu olan Tony Stark adlı ünlü milyarderin rolünü üstleneceksiniz. Tony barışçıl biridir. Fakat barışçıl olması düşmanlarının olmayacağı anlamına gelmez.

Tony Stark yeni tehditler oluşturan düşmanlara karşı savaşıyor. Dünya çapında oynanan harika oyunlardan biridir. Görsel efekletleri göz dolduran bağımlılık yaratacak kaliteli bir oyundur.

Karşınıza çıkacak düşmanlarınız Crimson Dynamo, Ezekiel Stane, Living Laser ve güçlü MODOK olarak 4 kötü adamdır. Bunlara karşı mücadele vererek bunları yok etmeye çalışacaksınız. Hızlı tempolu oynanan bu oyunda inanılmaz tokatlama kontrolleri 3D dünyasının keyfini çıkarın.

Düşmanlarınızı yok etmek için araştırma laboratuarında Demir adamın zırh ve güçleriniy yükseltin. Iron Man 3 Android sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Uyumluluk: IPhone 4 ile uyumlu, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5’ler, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi-Fi (3. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (3. nesil), iPad Wi-Fi (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini Wi-Fi, iPad Mini Wi-Fi + Hücresel, iPad Hava iPad Hava Wi-Fi + Hücresel, Retina ekran ile iPad Mini, Retina ekran Wi-Fi + Cellular, iPod touch (4. nesil) ve iPod touch (5. nesil) ile iPad Mini. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Iron Man 3 – Ekran Görüntüsü

iron-man-3-indir-iphone-ipad iron-man-3-indir-iphone-ipad-

Iron Man 3 İndir (iPhone/iPad) İçin Yorum Yap