İşCep (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin İşCep Mobil Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi

İşCep, Android tablet ve akıllı telefonlarını için sunulan ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir mobile bankacılık uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde İş Bankası şubelerine gitmeden bir çok bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla halledin. Hem zamandan tasarruf edin hem de boş yere yorulmayın. Gelişen teknoloji sayesinde artık bir çok işimizi oturduğumuz yerden ve kolaylıkla yapabiliyoruz. Bir çok banka gibi İş bankası da müşterileri için kolaylık sağlamak için mobile dünyasına girdi. Sizde uygulama ile para transferi yapabilir, fatura yatırabilir, döviz alım satımı gibi daha birçok işleminizi oturduğunuz yerden yapın.

İşCep uygulaması ile yapabilecekleriniz;

Bankacılık İşlemleri: Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.

Cep Anahtar: Alacağınız ve bir kere kullanabileceğiniz şifre ile İnternet Şubesi’ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.

Parakod: Parakod ile kullanmak istediğiniz bankamatik veya maxipara kartınızı kullanıma açtıktan sonra kartlarınız yanınızda olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca Ayrıca kredi kartınızla fatura ödeme kolaylığı da Parakod’da!

En Yakın İş Bankası: İş bankasının hangi saatler arasında çalıştığını, bankamatiklerin yerlerini ve adreslerini öğrenebilirsiniz.

Ekonomi Bülteni: İş Bankasının günlük Ekonomi Bülteni’ni izleyebilirsiniz.

Anında Şifre: Kart bilgileriniz ile müşteri şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Maximobil Başvuru: Turkcell hat kullanıcılarına açık olan bu işlem ile temassız ödeme yapılabilen işyerlerinde ki alışverişlerde sadece telefonu okuyucuya yaklaştırarak ödeme kolaylığı sunan Maximobil’e başvuru yapabilirsiniz.

NOT: İnternet kullanımı ve kontrolü, rehbere yazma, arama yapma, QR kod okuma işlemleri için kamera, Mobil Onay Kodu ile giriş için SMS okuma gibi izinleri kullanıcılardan istemektedir.

İşCep (Android) İçin Yorum Yap