IsoBuster

Sponsorlu Bağlantılar
3.8
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Veri Kurtarma Aracı

IsoBuster bir çok farklı cihazdan veri kurtarmayı sağlayan gelişmiş bir programdır. CD, DVD, HD DVD veya Blu Ray disklerden, hard disk, disket, USB flash diski, ortam kartı, SD, SSD, MMC kartalardan veri kurtarmak istiyorsanız IsoBuster iyi bir seçim olacaktır. Mpg (.dat) Ekstraksiyon, desteğe dosya sistemi özellikleri, CDText desteği ve çok daha fazlasını içerir.

Kolayca fotoğraf, belge, ses / müzik, multi medya, metin dosyaları ve videoları kurtarın. IsoBuster özellikle imaj dosyaları herhangi bir CD, DVD, HD DVD vs almak için geliştirilmiş bir program. Dosyaları okumak, görüntülemek veya bilgisayara kopyalamak için sıkıntılar yaşıyorsanız diskler ve kartlardan okuyamadığınız dosyaları size kolayca sunacaktır.

Kurulumdan sonra açılan kayıt penceresinde “Sadece Ücretsiz İşlev” seçeneğiyle ücretsiz özellikleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

IsoBuster diskler ve kartlardan açamadığınız veya okuyamadığınız verileri sizlere sunan hem veri kurtarma hem de sanal disk aracı olarak kullanabileceğiniz kapsamlı bir programdır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

IsoBuster İçin Yorum Yap