ISP Monitor

Sponsorlu Bağlantılar
5.7.5
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bant Genişliği, İnternet Servis Sağlayıcısı (ISP) İzleme

ISP Monitor, Windows bilgisayarlarda gerçek zamanlı internet trafiği, bant genişliği ve internet servis sağlayıcısı (ISP) izlemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Kotalı internet kullanıcıları için upload ve download istatistiklerini görüntüleyerek internet kullanımında yardımcı olmaktadır. Ayrıca ISP Monitor internet hızını test etmek, kontrol etmek içinde yardımcı olacaktır.

ISP Monitor, gerçek zamanlı internet trafik izleme sunar. Dahili trafik monitörü 3 farklı grafik modu ile mevcut ağ hızını görüntüler . Her 3 mod gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirilebilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak, ISP Monitor toplam internet kotanızın ne kadarı kullanılmış yüzde olarak görüntüler. İndirme sınırlarını belirleyerek, uygulamanın ayarlarını özelleştirerek yükleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, kota aşma sınırına ulaştığında ISP Monitor internet bağlantınızı keser. ISP Monitor temiz bir programdır ve herhangi bir casus yazılım veya virüs içermez.

İnternet trafiği ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek ve görüntülemek için ISP Monitor kullanabilirsiniz. İnternet kotasını aşmaktan korkuyorsanız, ISP Monitor programını ayarlayın ve kotanız bittiğinde internet bağlantısını kessin. Bu açıdan bir çok kullanıcı için faydalı olacaktır.

ISP Monitor İçin Yorum Yap