iSpy

Sponsorlu Bağlantılar
6.8.2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için web kamerası veya IP kameraları güvenlik kamerasına dönüştürün

iSpy, her hareketi veya sesi tamamen algılayan ve kaydeden web kameraları, IP kameraları ve mikrofonları kullanan ve ev güvenliği, ofis gözetleme, izleme ve uyarı hizmetleri sağlayan bir programdır.

iSpy bilgisayar web kamerasını güvenlik kamerası yapmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. iSpy programı ile bilgisayarınıza bağlı kameralar ile tam bir gözetim sistemi oluşturabilirsiniz. Görüntüleri an be an izleyebilirsiniz. iSpy bilgisayarı güvenlik kamerası olarak kullanmak isteyenler için mükemmel bir seçenek.

iSpy kullanıcıları, PTZ ile kameraları kontrol edebilir, otomatik olarak Youtube’a yükleyebilir, herhangi bir sunucuya otomatik FTP yükleyebilir, cep telefonunu kullanarak kameralara ve mikrofonlara erişebilir ve kontrol edebilir, ayrıca paylaşmak için içe ve dışa aktarılacak nesne listeleri de oluşturabilir. Buna ek olarak, bir gruptaki birden fazla bilgisayara bağlanın ve web üzerinden yönetin, ses tespit edildiğinde e-posta veya SMS uyarısı gönderin ve en önemlisi canlı ve kayıt medyayı web üzerinden izleyin.

Eğer dilerseniz kamera görüntülerini internet üzerinden bir ağa veya mobil cihaza gönderebilirsiniz. Kendiniz için bir güvenlik sistemi de oluşturabilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz ayarlara göre, güvenlik riski taşıyan durumlarda, iSpy size e-posta veya SMS gönderebilir. Uyarı sistemi ile önceden haberdar olabilirsiniz.

iSpy kamera güvenlik programı her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Web kamerası ile gözetim sistemi oluşturmak isteyenler ideal bir program olduğunu düşünüyorum. O nedenle kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

iSpy İçin Yorum Yap