İstanbul İmar Sorgulama (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin İstanbul İmar Sorgulama Uygulaması

İstanbul İmar Sorgulama uygulaması ile Android cihazlardan İstanbul üzerinde imar sorgulaması yapın. Sorgulamak istediğiniz yerin imar ve parsel bilgilerine kolayca ulaşın. İmar sorgulamanın yanı sıra İmar ve Arsa Hukukunu İlgilendiren Kanun ve Mevzuata tek bir tıklama ile ulaşın.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ilçe belediye sayfalarında bulunan imar durumu sorgulama ve kent rehberi panellerine zaman kaybetmeden tek tıkla erişim sağlayın! (Sistem Desteklenmeyen bazı belediyeler Mevcuttur.)

E-imar sayfalarında ada ve parsel bilgilerini girerek imar durumu haritalarını görün. TKGM Parsel Sorgu sayfasına tek tıkla erişin.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde yada Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Askıya Çıkan Onaylanmış İmar Planı İlanlarını Gün Gün Takip Edin. Emlak ve Gayrimenkul sektörü ile ilgili en güncel bilgi ve haberleri okuyun.

İstanbul İmar Sorgulama uygulaması internet bağlantısı gerektirmektedir.

 

İstanbul İmar Sorgulama (Android) İçin Yorum Yap