iTunes (32 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iTunes (32 Bit) Apple Video, Müzik Oynatıcı

4/5, Toplam: 2 kişi

iTunes, Apple tarafından tasarlanmış ve medya dosyalarını yönetmek amacı ile kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Tamamen yeniden tasarlanmış, yeni iTunes müzik, film, TV şovları ve daha bir çok şeye göz atmak ve düzenlemek için her zamankinden daha kolay hale getirir.

Bir çok iCloud özellikleri. iTunes ilgili sevdiğiniz her şeye daha da iyi oldu. Ve daha kolay.

Yeni mağazası ile aradığınız her şeye daha hızlı erişebileceksiniz; iTunes mağazası tamamen yeniden tasarlanmıştır ve artık nelerin yeni olduğunu daha kolay görebildiğiniz ve yeni favorileri keşfedebildiğiniz mükemmel bir görünüme sahiptir.

Satın aldığınız müzikleri, filmleri vs iCloud ile çalın veya oynatın; Satın aldığınız müzik, film vs iCloud’da bulunan müzikler, filmler ve TV şovları artık arşivinizde görünür. Onları görmek için Apple kimliğinizle giriş yapmanız yeterlidir. Onları doğrudan iCloud’dan çalmak veya oynatmak için çift tıklayın ya da bir aygıtla eşzamanlayıp çevrimdışıyken dinleyebilmek için bir kopyasını indirin.

Müzik çalarda çalınacak şarkıları rahatlıkla görebileceksiniz; Sırada hangi parçanın çalınacağını artık çok kolay bir şekilde görebilirsiniz, hem de tek bir yerden. Ortadaki ekranda Sıradaki simgesini tıkladığınızda çalınacak parçalar anında görünür. Hatta istediğiniz zaman bu parçaların sırasını değiştirebilir, parça ekleyebilir veya parçaları atlayabilirsiniz.

Yeni Mini Çalar ile her şey daha kolay; Artık çok daha az alanda çok daha fazla şey yapabilirsiniz. Mini Çalar, neyin çaldığını göstermenin yanı sıra artık albüm resmini de içerir, Sıradaki özelliğini sunar ve çalınacak yeni parçaları aramayı kolaylaştırır; bunların tümünü daha küçük ve daha şık bir tasarımla gerçekleştirir.

Geliştirilmiş arama yeteneği; iTunes’da aradığınızı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken arama alanına yazmak; arşivinizin tamamında bulunan sonuçları anında görürsünüz. Herhangi bir sonucu seçtiğinizde iTunes sizi doğrudan ona götürür.

Eş zamanlı oynatma; iCloud artık bir filmdeki veya TV şovundaki yerinizi anımsar. Aynı filmi veya bölümü iPhone’unuzda, iPad’inizde, iPod touch’ınızda veya Apple TV’nizde oynattığınızda, tam kaldığınız yerden devam eder.

iTunes (32 Bit) İçin Yorum Yap