Jaangle

Sponsorlu Bağlantılar
0.98i.977
Sponsorlu Bağlantılar

Medya Oynatıcı ve Yönetici

Jaangle gibi kapak fotoğrafları indirme, şarkı sözleri alma, sanatçı biyografisi, kişisel puan ve daha fazlası gibi en popüler özellikleri sunan kolay arayüzü ve erişim ile karmaşıklıktan uzak ücretsiz ve Türkçe bir medya oynatıcı ve düzenleyicisidir. Video ve mp3, ogg, mp4 ve diğerleri de dahil olmak üzere popüler medya dosyası formatlarını destekler.

“Jaangle” music player müzik dinlemek, video izlemek ve medya dosyaları ile ilgili kapak resimleri, sarkıcı bilgilerini vs düzenlemeyi sağlayan tam bir medya organizatörü ve oynatıcısıdır. MP3 dosyaları içeren klasör yolları ekleyerek birden fazla koleksiyon oluşturabilirsiniz. Koleksiyonları arama ve çeşitli şekillerde dosya listesini sıralayabilirsiniz. Program otomatik olarak şarkı sözleri, kapak resmlerini ve yazar biyografisini indirmek ve yerel bilgileri depolamak için internet bağlantısına ihtiyaç duyar.

Medya dosyalarının adını değiştirme, ID3 etiketleri düzenleme, dahili bir oynatıcı arayüzü ve daha fazlasını içerir. Kalabalık medya oynatıcı / düzenleyici pazarına ferahlatıcı bir yön sunuyor.

Jaangle İçin Yorum Yap