Japan Spring Screensaver

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz Japonya çiçekleri ekran koruyucu

Japan Spring Screensaver, Windows bilgisayarlar için Japonya çiçeklerini ekrana getiren ücretsiz ekran koruyucudur.

Efsanevi Fuji Dağı Japonya’nın ulusal sembolü olarak kabul edilir. Neredeyse mükemmel simetri ve silueti şıklığı sayesinde çok ilgi görmektedir. Japonya da ünlü Fuji dağı, şairler ve sanatçılar için tükenmez bir ilham kaynağı olmuş ve yüzyıllar boyunca güzelliği dillere destandır. Dağ, yılın herhangi bir zamanda, herhangi bir bakışta güzelliğini yansıtmaktadır.

Fuji Dağı üstünden yakındaki ormanlara, bahçelere, göllere, kıyı şeridine ve pasifik adalara baktığınız zaman mükemmel bir manzara sunar. Özellikle etkileyici kiraz ve erik bahçeleri ilk baharda mükemmel bir görünüme sahip oluyor.

Japan Spring Screensaver “Japonya Baharı” olarak adlandırılan ekran koruyucu bahar ve Fuji Dağı manzarasını ekranınıza getiriyor. Ekran koruyucu tamamen ücretsizdir. Keyfini çıkarın!

Japan Spring Screensaver ücretsiz ekran koruyucu Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP sistemleri ile uyumludur. Windows 10 için ücretsiz ekran koruyucu arıyorsanız güzel bir tercih yapacağınızı söylemek isterim. Sizde hemen yükleyin ve bu harika ekran koruyucuya ücretsiz sahip olun.

Japan Spring Screensaver İçin Yorum Yap