Jenga

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Beceri Oyunu

1/5, Toplam: 1 kişi

Jenga otantik bir ortamda gerçek ahşap parçaları ile Jenga kulesi kurmaya çalışacağınız gerçek zamanlı 3D ücretsiz fizik simülasyonudur. Her blok gerçekçi orijinal blok oyunu gibi aynı stratejik derinliğe sahip.

Jenga hassas dokunmatik özelliklere sahip. Oyunda Dünya rekoru kırmak için bloklar ile yüksek kuleler kurmaya çalışacaksınız. Oyunda karşınıza çıkacak olan bloklardan oluşan kulede kuleyi yıkmadan blokları çekerek daha yüksek bir kule oluşturmaya çalışacaksınız. Dikkat edin devrilmesin.

Farklı oyun modlarında oynayabileceğiniz oyunda 2 kişilik mod ile bir siz bir rakibiniz oynasın ve görün kim daha yetenekli. Oyunda diğer arkadaşlarınız ile yaptığınız diğer yapılan mevcut kule yükseklikleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olan kulelerde yer alan bloklar farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bakalım ne kadar yüksek bir kule inşa edeceksiniz onu oyunu oynarken göreceksiniz.

Jenga İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Blok Oyunu

Jenga Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Jenga İçin Yorum Yap