JeniuS

Sponsorlu Bağlantılar
1.9.9.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz dosya yöneticisi

JeniuS, Windows PC’ler için JockerSoft tarafından geliştirilen ücretsiz dosya yönetim programıdır.

JeniuS multimedya dosyaları için bir dosya düzenleyici programıdır. Dosyalarınızı düzenlemenizi ve onlara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bulmanızı sağlar. Dosya, müzik dosyası toplama veya otomatik olarak oluşturulmuş dosyalara kullanıcı tanımlı albümlere eklenebilir.

Dosyalar kullanıcı tanımlı albüm (bir müzik dosyalarını toplama yani) eklenebilir. Her albümü için sanatçının adını, kısa bir açıklama, bir görüntü (CD kapağı ya da film afişi yani) belirleyebilirsiniz.

JeniuS’a eklenen her dosya derinden analiz edilecek ve ID3 etiketleri, bit hızı, frekans, codec, boyutlar FPS ve daha fazlası gibi en önemli bilgiler çıkarılacaktır. Bu bilgiler JeniuS kütüphanesinde saklanır ve dosyayı en iyi uyan kategorilerde kataloglamak için tekrar kullanılır.

Jenius ayrıca, kullanıcıların medya dosyalarındaki bireysel derecelendirmelerine dayalı otomatik bir çalma listesi oluşturabilir. Henüz açılmamış dosyalar farklı renklerle görüntülenir; bu da kullanıcıların hangi dosyanın görülebileceğini veya dinleneceğini bilmelerini kolaylaştırır.

Bir veya daha fazla dosya seçtiğinizde tespit ya da kullanıcı tarafından eklenen tüm bilgi gösterilir ve tıklandığında, aynı bilgi olan tüm dosyalar görüntülenir.

Son derece yapılandırılabilir ve kullanımı kolay olan Jenius, multimedya dosyaları için çeşitli seçenekler ve özel işlevlerle tüm dosya formatları için uygun bir dosya düzenleyicidir.

JeniuS Portable İndir
Windows için taşınabilir ücretsiz dosya yöneticisi

JeniuS Hakkında Yazılar

JeniuS İçin Yorum Yap