Jet Car Stunts

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Online Araba Yarışı

Jet Car Stunts 3D oyun yapısı ile karşımıza çıkan ve oldukça ilginç yarış platformlarında yarışacağınız bir araba yarışıdır.

İlginç yarış platformları dedik ya biraz ondan bahsedelim. Android sürümü de bulunan oyunun yarış platformları orta hava çemberler, yüzer platformlar, spiral yollar gibi farklı şekillere sahip. Havada kurulu platformlarda yarışırken sanki gök yüzünde araba sürüyormuş havasına kaptıracaksınız kendinizi.

Orjinal oyun seviyeleri sıkı kontroller ve hızlı, kaliteli ve bağımlılık yaratıcı düzeyleri ile zorlu manevralar yapacaksınız. Adrenalini doyasıya yaşayacağınız oyunda 3D sürüş keyfi sizi kendie hayran bırakacak.

Online olarak da oynanabilen oyunda sürüş becerilerinizi iyice geliştireceksiniz. Online liderler arasında üst seviyelerde yer almak için en iyi skorları elde etmeniz gerekiyor. Oyunda aracınızın arkasında bir jet motoru bulunuyor. Zorluk düzeyi çok olan bölümlerde bulunan atlayışlar esnasında ve yarışı erken bitirmek için bu Jet’den faydalanın.

11 farklı zamana karşı yarışlarda bir sonraki onay noktasına ulaşmak için acele etmeniz gerekiyor. 25 farklı zorlu platformda en iyiler arasında olmak için en iyi seviyeleri yapmaya çalış.

Jet Car Stunts İndir (Android)
Android 3D Araba Yarış Oyunu

Jet Car Stunts Hakkında Yazılar

Jet Car Stunts İçin Yorum Yap