Jongla - Instant Messenger (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.9.4
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Jongla - Instant Messenger Uygulaması

Jongla – Instant Messenger (Anlık İleti-Mesajlaşma) internet üzerinden Android mobil cihazlar ile sohbet ve mesajlaşma için ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. 4G/3G/EDGE, ya da Wi-Fi internet bağlantıları ile herhangi bir kısıtlama olmadan bedava sohbet edin ve mesajlaşın. WhatsApp Messenger alternatifi olarak kullanabileceğiniz anlık mesajlaşma programı her ne kadar mesajların geç iletildiğine dair yorumlar yapılsa da denemeye değer güzel bir uygulamadır.

Uygulamanın en güzel özelliği Jongla kullanıcısı olmayanlarla da sohbet imkanı sunmasıdır. Diğer mesajlaşma uygulamalarından mesajlaşmak için o uygulamanın kullanıcılarda yüklü olması gerekiyordu. Jongla bu gereksinimi ortadan kaldırır. SMS ile internet sohbetine bir bağlantı kurarak mesajlaşmayı sağlar.

Bir diğer güzel özelliği ise, sesli mesaj göndermek istediğiniz zaman inanılmaz ses efektleriyle sesinizi kaydedin ve arkadaşlarınızı şaşırtın. 1 dakikaya kadar bas-konuş sesli mesajı kaydı yapın ve gönderin. Ayrıca 100 arkadaşa kadar grup sohbeti yapma imkanı sunuyor.

Jongla hızlı ve eğlenceli bir uygulamadır. Arkadaşlarınızla metin, video ve ses mesajlarını, çıkartmaları ve resimleri kolayca ve ücretsiz olarak multimedya mesajlaşma yapın. Eşsiz animasyonlu ve interaktif Jongla Çıkartmalarıyla mesajlaşmaya lezzet kat.

Sıra dışı bir kişiselleştirme özelliği ile profili ve uygulama ara yüzünü kendinize göre ayarlayın. Profilinizin ses getirmesi için en sevdiğiniz fotoğraflarınızı kullanın.

Android için Jongla uygulaması gizliliğe ve güvenliğe önem vererek, görüşmelerin tümü tam TLS şifreleme ile güvenli hale getirilmiştir.

Jongla - Instant Messenger (Android) İçin Yorum Yap