JPEG Saver

Sponsorlu Bağlantılar
4.18.2
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflarınızı ekran koruyucu olarak görüntüleyin

JPEG Saver çeşitli geçiş efektleri ile, Windows ekran koruyucu olarak favori fotoğraflarınızı görüntülemek için sağlayan bir resim görüntüleme ekran koruyucudur.

Program çeşitli yapılandırma seçenekleri ile kameradan, telefondan veya herhangi bir cihazdan çektiğiniz resimleri bilgisayar üzerinde ekran koruyucu olarak görüntülemeyi sağlamaktadır.

JPEG Saver ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Arayüzünde 7 sekme vardır. Her sekmede bir çok yapılandırma seçenekleri vardır. Örneğin görüntüler arasındaki gecikmeleri ayarlayabilirsiniz. Görüntülerin gösterildiği sırayı seçmek için birkaç görüntüleme modu vardır. Tek tek açılıp kapatılabilir birçok geçiş vardır.

Program görüntülerin hangi sırayla nasıl gösterileceğini özelleştirmek için izin veren birçok yapılandırma seçenekleri sunmaktadır. Ekran görüntüleri ve görüntülerin dosya adı, tarih ve diğer kriterlere göre özel filtreler ayarlayabilirsiniz.

Opsiyonel görüntü sınırları, metin bindirmeleri (saat, görüntü bilgi vb), otomatik resim boyutlandırma, zamanlı ekran karartma seçenekleri, renk ve gama yönetimi, interaktif slayt modu, görüntü konumlandırma seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Bir slayt gösterisi gibi ekran koruyucuyu kontrol etmek için interaktif bir seçenek de sunuyor. Ayrı ayrı açık ya da kapalı olabilir birçok geçişler mevcut.

Sonuç olarak, JPEG Saver bilgisayarınızdaki resimleri ekran koruyucu yapmak, geçişleri ve daha bir çok ayarlamaları yapmanızı sağlayacak başarılı bir programdır.

JPEG Saver İçin Yorum Yap