JPG to PDF Converter

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

JPG Dosyalarından PDF Oluşturma ve Yazdırma Programı

Wondersoft JPG to PDF Converter, resim ve fotoğraflardan PDF oluşturmayı sağlayan ücretsiz bir araçtır. Program resimleri ve fotoğrafları yazdırmak istediğiniz zaman PDF formatında yazdırmayı sağlamaktadır.

JPG to PDF Converter kullanmadan önce Virtual PDF Printer uygulamasını yüklemeniz gerekir. Daha sonra JPG to PDF Converter ile dönüştürme ve yazdırma sırasında yazıcı kısmında seçmeniz gerekecek.

JPG to PDF Converter çok düşük dosya boyutuna sahiptir. Kolayca indirin ve kurulumu tamamlayın. Programı kullanmaya başlamadan önce PDF dosyası olarak oluşturacağınız resimleri ve fotoğrafları bir klasörde toplayın. Daha sonra JPG to PDF Converter programını çalıştırın ve Open butonuna tıklayarak resimlerin olduğu klasörü seçin. Resimler program arayüzünde gözükecektir. Daha sonra işlem yapılacak resimleri seçerek Add butonuna tıklayın.

Daha sonra dönüştürme yapmak istediğiniz işleme alınan resimlerden birini seçin ve ardından Convert butonuna tıklayın. Ardından yazıcıdan PDF olarak çıkarmak için Yazıcı kısmından Virtual PDF Printer seçeneğini seçin. Yazdırmak için istediğiniz ayarlamaları yaptıktan sonra resimler veya fotoğraflar PDF olarak yazdırma işlemi yapılacaktır.

JPG to PDF Converter İçin Yorum Yap