JRiver Media Center

Sponsorlu Bağlantılar
22.0.110
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Hepsi Bir Arada Multimedya Oynatıcı

JRiver Media Center, dijital medya üzerinde tam kontrolü ile bilgisayarı kişisel bir eğlence merkezi haline dönüştüren Windows sistemler için hepsi bir arada multimedya uygulamasıdır. Müzik, video, görüntü, belge de dahil olmak üzere tüm popüler medya formatlarını destekler ve aynı zamanda ripleme ve özel ses CD’si, CD ve DVD yazma desteği içerir.

JRiver Media Center entegre oynatıcılar ve otomatik tip, tür, tarih ve diğer yönleri ile dosyalarınızı organize etmeyi sağlayan bir medya kütüphanesi ile birlikte gelir. JRiver Media Center bilgisayardan stereo, TV, uzaktan kumanda cihazı, dijital kamera, TiVo, UPnP aygıtı, PSP, iPod ve diğer taşınabilir MP3 çalar cihazlara bağlanmak mümkündür.

JRiver Media Center ayrıca müzik akışı, uzaktan bilgisayar görüntüsü, TV kaydı için destek ve çeşitli medya araçları için bir Media Server içerir.

Medya dosyaları üzerinde tam kontrol sağlamak, cihazlar arasında medya akışını ve aktarımını sağlamak için JRiver Media Center harika bir yazılımdır. 30 günlük deneme sürümüdür. Tüm özellikleri ile 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme sürümünden sonra programı satın almanız gerekiyor.

JRiver Media Center İçin Yorum Yap