K2pdfopt (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
2.42
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil cihazlar için PDF dosyaları optimize etme programı

5/5, Toplam: 1 kişi

K2pdfopt mobil e-okuyucu kullanımı için PDF / DJVU dosyaları optimize etmek için yardımcı ücretsiz bir araçtır. Popüler Kindle ve Nook cihazların yanı sıra cihazınız veya akıllı telefon için özel hazır ayarlar oluşturmak için hafızalı bir seçenek ile geliyor. K2pdfopt (Kindle 2 PDF Optimizer) Kindle en küçük (örneğin 6-inç) mobil okuyucu ve akıllı telefonların ekranlarında PDF (veya DJVU) görüntülemek için optimize eder.

K2pdfopt, akıllı telefonlar, cep telefonları vb taşınabilir cihazlar üzerinde PDF dosyalarını sorunsuz bir şekilde açmak ve görüntülemek için cihazınıza uygun şekilde optimize eder. Diğer bazı araçlarıın aksine, K2pdfopt cihazınızın ekranına sığacak şekilde PDF dosyalarını yeniden boyutlandırmaz ama okuma deneyimi sağlamak ve optimize etmek için yardımcı olur.

Programın diğer özelliklerine baktığımız zaman, kenar boşlukları kırpma ayarı, sayfaları döndürme/çevirme, taranmış sayfaları düzeltme, OCR desteği ve daha fazlası.  K2pdfopt toplu işlem seçeneği ile birden çok PDF / DJVU dosyaları optimize etmeyi sağlar.

K2pdfopt (32 Bit) İndir
Mobil cihazlar için PDF dosyaları optimize etme programı

K2pdfopt (64 Bit) Hakkında Yazılar

K2pdfopt (64 Bit) İçin Yorum Yap