Kaave Falı (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Kahve Falı Bakma Uygulaması

3.4/5, Toplam: 5 kişi

Kaave Falı, Android işletim sistemli Bilgisayarlar ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz ve içtiğiniz kahveleri resimlerini göndererek yorumlarını alabileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizinde içtiğiniz kahveler boşa gitmesin. Kahvenizi rahat rahat için ve ardından fotoğraflarını çekerek gönderin ve ardından cevapları size gelsin.

Kahve içtikten sonra falınıza bakan yok mu? Artık var. İstediğiniz zaman gece veya gündüz, kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip gönderin, Falcı Bacı kahve falınızı size özel yorumlasın. Fal yorumlarınız isterseniz ise de Facebook hesabınız ile giriş yapın, fallarınız e-posta adresinize de gelsin! İster posta kutunuzda saklayın, ister arkadaşlarınıza gönderin.

Melek Abla ve Jasmine ile tanışın. Aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman Melek Abla ve arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili yorumları ile Jasmine fallarınızı bekliyor. Falcınız Isabel ile tanışın. Daha detaylı ve uzun yorumlar isteyen kullanıcılarımız için Falcı Isabel tüm yeteneğini konuşturuyor. Bir niyet tutun ve gerisini Isabel’e bırakın. Falcı Bacı’nın yoğun anlarında beklemekten sıkılan kullanıcılarımız için Altın Üyelik. Hemen şimdi Altın Üyelik’e terfi edin, Falcı Bacı herkesten önce sizin falınıza baksın, daha fincan masadayken falınız size ulaşsın.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak:

  •  Ücretsiz
  •  Gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre incelenir.
  •  Kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır.
  •  Yorumlanan falları fincan fotoğrafları ile birlikte telefonunuzda saklar.
  •  Kaave Falı sizi unutmaz, bilgilerinizi tekrar girmemeniz için hatırlar.
  •  Facebook ile giriş yaparak tüm cihazlarınızdan fallarınıza ulaşırsınız.

Kaave Falı (Android)” İçin Bir Cevap

Kaave Falı (Android) İçin Yorum Yap