Kaave Falı İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kaave Falı: iPhone ve iPad Ücretsiz Fal Bakma Uygulaması

Kaave Falı

Kaave Falı, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz bir fal bakma uygulamasıdır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin ve içtiğiniz kahveleriniz boşa gitmesin. Çünkü artık falcı ablalarınız var ve kahvelerinizi içtikten sonra fotoğraflarını çekerek onlara gönderin cevaplarınız size geri gelsin.

Melek Abla, Jasmine ve Isabel sizleri bekliyor. Göndereceğiniz fotoğraflar ile fallarınıza bakacaklar. Melek AblaAşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında size yardımcı olacak ve Jasmine arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili size yardımcı olacak.

Uzman falcı Isabel daha detaylı ve uzun yorumlar isteyen kullanıcılarımız için Falcı Isabel tüm yeteneğini konuşturuyor. Bir niyet tutun ve gerisini Isabel’e bırakın. Fallarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanın yeni şekli: Fal kartları! Instagram, Facebook, Twitter ve Pinterest üzerinde kolayca paylaşabilmeniz için size özel fal kartınız fotoğraf albümünüzde sizi bekliyor. Falcı Bacı’nın yoğun anlarında beklemekten sıkılan kullanıcılarımız için Altın Üyelik! Hemen şimdi Altın Üyelik’e terfi edin, Falcı Bacı herkesten önce sizin falınıza baksın, daha fincan masadayken falınız size ulaşsın. Ayrıca Facebook üzerinden de yorumlarınız isterseniz e-posta adresinize gelsin.

 Uygulamanın özelliklerine göz atalım:

  •  Ücretsiz
  •  Gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre incelenir.
  •  Kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır.
  •  Yorumlanan falları fincan fotoğrafları ile birlikte iPhone’unuzda saklar.
  •  Kaave Falı sizi unutmaz, bilgilerinizi tekrar girmemeniz için hatırlar.
  •  Facebook ile giriş yaparak tüm cihazlarınızdan ve Facebook hesabınızdan fallarınıza ulaşırsınız.

Kaave Falı İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap