Kahve Falcım (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Kahve Falcım Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Kahve Falcım, Windows Phone telefondan kahve falı yorumları almak isteyenler için ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Kahvenizi içtikten sonra fotoğrafı çekip gönderin. 3 ile 5 dakika içinde yorum size iletilecektir. Kahve Falcım saç sapan yorumlar içeren uygulamalardan farklı olarak kahvenizin falına özel olarak bakılır ve yorumu size gönderilir. Binnur abla ve Bilge falcı tarafından yorumlanmaktadır.

Kahve Falcım uygulaması özellikleri: Falların yorumlanmasında size ait bilgiler kullanıldığı için yorumlar tamamen size özel yorumlardır. Falları Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Falları sms ile arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Uygulamamız geçmiş fallarınıza ait fotoğraf ve yorumları saklamanızı sağlar.

Güncellenen sürümlerine eklenen özellikler: Fotoğrafları yüklerken meydana gelen bekleme süresi çok daha kısa süreye düşürüldü. Gönderilen falın anında fal görüntüleme ekranına eklenmesi. Kredi fiyatı düşürüldü. Bazı problemle çözüldü. Günlük hediye kredi sayısı iki katına çıkarıldı. Fotoğrafları yüklerken meydana gelen bekleme süresi çok daha kısa süreye düşürüldü. Gönderilen falın anında fal görüntüleme ekranına eklenmesi. Kredi fiyatı düşürüldü. Bazı problemle çözüldü. Günlük hediye kredi sayısı iki katına çıkarıldı.

Windows Phone için Kahve Falcım uygulaması ile kahve falınıza anında bakılsın. Artık falınıza bakacak birilerini aramanıza gerek yok. Kahvenizi için, fotoğrafını çekip gönderin. Yorumlar en kısa zamanda telefonunuza gelecek.

Kahve Falcım (Windows Phone) İçin Yorum Yap