Kaptan Amerika İndir (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Kaptan Amerika Kış Askeri Resmi Oyunu

Kaptan Amerıka Kıs Askerı

Kaptan Amerika, Windows 8 işletim sistemli Bilgisayarlar ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Küçük bir ücret karşılığında indirerek oynayabileceğiniz oyun stratejik öğeler de içermektedir. Eğlenceli ve sürükleyici bir oyun hikayesini içinde barındıran Kaptan Amerika rolünü üstlenerek kötülere karşı büyük bir mücadele vereceğiz.

Eğer Kaptan Amerika Kış Askeri filmini izlediyseniz kahramanların isimlerini az çok bilirsiniz zaten.

Oyunda savaşacağımız kötü karakterlerden bazıları şunlar; TasmasterPuff AdderKaptan Amerika: Kış Askeri resmi oyunu olarak karşımıza çıkan oyunda sürekli olarak hareketli sahneler ile karşılaşacağız. Oyunda Kaptan Amerika’yı ve dev bir saldırıyı kontrol altına alma mücadelesi veren S.H.I.E.L.D saldırı ekibini yönetiyoruz.

Özel bir ekibi yöneteceğimiz oyunda saldırı gücümüzü artırmak için yeni yeni dövüş tekniklerini öğrenmemiz gerekiyor. Ayrıca saldırılar karşısında daha dayanıklı elbiseler satın almamız gerekiyor ve özel ajanları da yeni ve güçlü silahlar ile donatmamızı sağlayabiliriz. Oyunun ilk iki bölümünü bedava olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun çoklu oyunculu modunu da oynarken güzel vakit geçireceksiniz. Bir klana katılıp rakip oyuncularla savaşabilir, sınırlı süreli görevleri tamamlayara ödüllerin sahibi olabilir, en iyi oyuncular listesine katılabilirsiniz.

Oyunun özelliklerine göz atacak olursak:

  • Ücretli
  • Taktiksel seçeneklerle dolu derin bir savaş aksiyonu
  • Kalkanını akıllıca kullan
  • S.H.I.E.L.D. ajanlarını yönet
  • Yenilmezleri yardıma çağır
  • İkonlaşmış Marvel kötüleriyle karşılaş

Kaptan Amerika İndir (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap