Kardiyograf

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Kalp Atışını Ölçme Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Kardiyograf (Cardiograph) ile kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz.

Ücretsiz olan Kardiyograf (Cardiograph) bir kalp atış hızını ölçme uygulamasıdır. Kalp atış hızınızı belli aralıklar ile ölçebilirsiniz. Ölçtüğünüz kalp atış hızınızı kaydedin ve daha sonraki sonuçlar ile karşılaştırın. Bu şekilde çok büyük sorunlar varsa anlayabilir ve bir doktora baş vurabilirsiniz.

Uygulama da bir den fazla kişiyi bireysel profillerde takip edin. İster spor yaparken, ister yürüyüş yaparken, isterseniz de çalışırken veya merak ettiğinizden dolayı kolay bir şekilde kalp ritminizi ölçün. Kardiyograf uygulamasını Android Wear akıllı saatiniz içinde özel tasarlanmıştır. Yani akıllı saatiniz ile de ölçümleri yapabilirsiniz.

Uygulama nasıl çalışır?

Kardiyograf (Cardiograph) uygulaması kalp ritminizi ölçmek için cihazınızın entegre kamerasını veya özel sensörünü kullanır ki bu sistem profesyonel olan tıbbi cihazların kullandıkları metodun aynısıdır.

NOT: Eğer cihazınız dahili bir kamera flaşına sahip değilse, ölçümü iyi aydınlatılmış bir ortamda yapmanız gerekmektedir (parlak gün ışığı veya bir ışık kaynağına yakın).

Kardiyograf İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Kalp Ritmini Ölçme Uygulaması

Kardiyograf Hakkında Yazılar

Kardiyograf İçin Yorum Yap