Kardiyograf

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Kalp Ritmini Ölçme Uygulaması

Kardiyograf – Cardiograph uygulaması size her nerede olursanız olun, her ne iş yaparsanız yapın kalp atış ritminizi ölçmeniz için yardımcı olacak bir uygulamadır. Android sürümü ücretsiz olan uygulamanın iPhone ve iPad sürümü ücretlidir.

Kardiyograf – Cardiograph ile kolay bir şekilde spor yaparken, çalışırken yada canınız sıkıldığı zaman kalp atış hızını ölçebilirsiniz. Kalp atış hızını ölçtüğünüz zaman sonuçlarını kaydedin ve daha sonraki ölçümlerde ki sonuçlar ile karşılaştırabilirsiniz. Böylece anormal bir durumda bir nevi tedbir almış olursunuz.

Kalp atış hızını ölçün, öğrenin ve sonuçları basit ve sade arayüzü sayesinde rahatça takip edin ve uygulamayı kullanın. Uygulama çoklu profil imkanı sunmaktadır. Yani aynı uygulama da aile bireyleriniz veya arkadaşlarınız adına da bir profil oluşturabilirsiniz. Profil oluşturduğunuz her bir kişiye ait kendi bireysel ölçüm geçmişi olmaktadır.

Kardiyograf nasıl çalışır?

Kardiyograf, kalbinizin ritmini ölçmek için cihazınızın entegre kamerasını veya özel sensörünü kullanmaktadır. Bu ölçüm işlemi profesyonel tıbbi cihazların kullandığı metodun aynısıdır.

NOT: Eğer cihazınız dahili bir kamera flaşına sahip değilse, ölçümü iyi aydınlatılmış bir ortamda yapmanız gerekmektedir (parlak gün ışığı veya bir ışık kaynağına yakın).

Kardiyograf İndir (Android)
Android Ücretsiz Kalp Atışını Ölçme Uygulaması

Kardiyograf Hakkında Yazılar

Kardiyograf İçin Yorum Yap