Kaspersky Anti-Virus

Sponsorlu Bağlantılar
2017
Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Anti-Virus 2016: Gelişmiş Virüs Koruma Programı

Kaspersky Anti-Virus 2017, virüsler, truva atları, adware, spyware, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan en iyi ve en popüler Türkçe antivirüs programlardan biridir. Ayrıca, gerçek zamanlı olarak gelen ve giden e-postalar tarar ve gerçek zamanlı koruma sağlar. Kaspersky Anti-Virus sıkıştırılmış dosyaları içinde tarar.

Kaspersky Antivirus, sürekli güncellenen antivirüs veritabanı sayesinde, en son tehlikelere karşı önlem almayı sağlar. Çoğu antivirüs programı eski teknolojiyi kullandığı için son çıkan tehlikelere karşı tam bir koruma sağlayamaz. Ama Kaspersky Anti-Virus en son virüs tehlikelere karşı koruma önlemi alır.

Kaspersky Anti-Virus, diğer antivirüs programlarına göre daha iyi bir koruma sağladığı ortadadır. Ama ne yazık ki, koruması kadar hızı iyi değildir. Daha derin koruma sağladığı için bilgisayarı yavaşlatabiliyor.

Kaspersky Anti-Virus kimlik hırsızlığına karşıda iyi bir koruma sağlar. Kısacası bilgisayarınız için tam bir antivirüs koruma sağlar.

Kaspersky Antivirus;

  • Gelişmiş Antivirüs: Bilgisayarınızı virüsler, solucanlar, truva atları, rootkit, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı korur.
  • Gerçek Zamanlı Koruma: En son tehditlere karşı savunmak için, web-destekli teknolojisi kullanır.
  • Anında Güvenlik Denetimleri: Dosyaları, uygulamaları ve web sitelerini kontrol etmek için kolay bir yol sağlar.

Kaspersky Anti-Virus 30 günlük deneme sürümünü indirin ve kalitenin farkına varın.

Kaspersky, desteklenen tüm Windows sürümlerinde koruma için ortalamanın üstünde puan almıştır. Kaspersky, virüsten koruma yazılımı endüstrisinde, yasal internet tehditlerini tespit etme ve engelleme konusunda mükemmel olduğunu kanıtlayan bağımsız koruma ve performans testlerini sürekli olarak yüksek puanlar alan önde gelen bir programdır.

Kaspersky kısa süre önce Windows 10 ile uyumlu virüs koruma yazılımının 2017 sürümünü yayımladı.  Kaspersky, yapılan testlerde başarılı bir performans göstermiştir ve pek çok ekstra güvenlik özelliğini içeriyor ve bu sayede en iyi antivirüs yazılımı listemize kolayca girmiştir.

Kaspersky Anti-Virus en gelişmiş antivirüs programlardan biridir. Virüs ve casus yazılımlara göz açtırmayan Kaspersky Anti-Virus bilgisayarınız için üst düzey koruma sağlar.

Kaspersky Anti-Virus İçin Yorum Yap