Kaspersky Cleaner Free

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.0.106
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Kaspersky Sistem Temizleme Programı

Kaspersky Cleaner Free, gereksiz ve önemsiz dosyaları temizleyerek, Windows bilgisayarın sorunsuz ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak için Kaspersky Lab tarafından geliştirilen ücretsiz PC temizleme programıdır. Kaspersky Temizleyici Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 sistemlerden gereksiz dosyaları temizlenmeye yardımcı olur. Virüsler, malware ya da casus yazılım ile uğraşmaz.

Kaspersky Cleaner Free ilk önce web yükleyicisi yükler. Web yükleyicisi yükledikten sonra açın ve asıl sürümü indirmek için işlemi devam ettirin. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ana ekran karşınıza çıkacaktır. Web yükleyici 0.5 MB dosya boyutundadır ama asıl sürüm yaklaşık 25 MB boyutundadır.

Kaspersky Cleaner Free programını açtığınız zaman program ekranın tam ortasında bir tarama düğmesi mevcuttur. Taramayı başlatmadan önce alt kısımda yer alan Sistem temizleme, Sistem geri yükleme ayarları, gizli tarama ve Etkinlik izlerini kaldırma bölümlerine göz atarak hangi dosyaların silinip silinmeyeceğini seçin. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra tarama düğmesine basın ve tarama bittikten sonra Fix düğmesine basarak temizleme ve düzeltmeleri yapın.

Sistem Temizleme içeriğinde, Geri Dönüşüm Kutusu ve geçici dosyaları silme gibi temizleme seçenekleri yer alır. Sistem Geri Yükleme ayarlarında uygulama ayarlarını yapılandırmak, erişim ihlallerini gidermek, dosya ilişkilendirmelerini düzeltmek, sistem ve zaman aşımı ayarlarını geri yükleme seçeneklerini bulacaksınız.

Gizli Tarama, otomatik önbellek temizleme, Windows 10 gizlilik ayarlarını, yeni belgelerin listesinin temizleme gibi gizlilik temizleme seçenekleri mevcuttur. Etkinlik izleri kaldırma ise arama geçmişini temizleme, çerezleri silme, TEMP sistem klasörünü silme ve Windows günlükleri silmek gibi seçenekler var.

Kaspersky Cleaner Free Hakkında Yazılar

Kaspersky Cleaner Free İçin Yorum Yap