Kaspersky Internet Security

Sponsorlu Bağlantılar
2017
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Kaspersky Internet Security 2016

Kaspersky Internet Security 2017 Windows sistemler için güvenliğin tam adıdır aslında. Antivirüs, güvenlik duvarı, tarama koruması, spam filtresi ve daha fazlası ile her şeyi sunan bir güvenlik paketidir. Sadece bilgisayar için değil internet bağlantısı yapan tüm cihazlar için koruma sağlamaktadır. Windows, Mac bilgisayarlar, Android telefon ve tabletler için koruma sağlamaktadır.

Kaspersky eski sürümlerinde bilgisayarı yavaşlatması ile ilgili bir ön yargı oluşturmuştu. Ama yenilenen sürümleri ve en son çıkardığı Kaspersky Internet Security 2017 ile tüm olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Kolay bir kurulum sunmaktadır. Ana ekranında tarama, güncelleme, güvenlik ve ebeveyn kontrolleri düğmeleri vardır. Ayarlara ve diğer araçlara tek bir tıklama ile ulaşmayı sağlamaktadır. Her şey çok basittir ve hızlı bir şekilde ihtiyacınız olanı bulacaksınız.

Kaspersky bulut destekli antivirüs teknolojisi, bağımsız test laboratuarları tarafından koruma, performans ve kullanılabilirlik açısından tam not almıştır. Test sonuçlarına buradan göz atabilirsiniz. Kaspersky Internet Security 2017 tehditleri engelleme de neredeyse %100 güvenlik sağlamaktadır.

Sunduğu ana özelliklere artık hepimiz aşina olmuşuzdur;

  • Virüsler, casus yazılımlar, İnternet tehditleri ve daha fazlasına karşı korur.
  • Tüm PC, Mac ve Android cihaz kombinasyonlarını güvenceye alır.
  • Gizliliğinizi korur ve kimlik hırsızlığına karşı savunur.
  • Çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için ekstra güvenlik katmanları ekler.
  • Çocuklarınızı İnternet tehlikeleri ve daha fazlasından korumanıza yardımcı olur.
  • Sizi yavaşlatmadan birinci sınıf güvenlik sağlar.
  • Tüm cihazlarınızda güvenlik yönetimini kolaylaştırır.

Bunlara ek olarak yeni özelliklerinden bahsedecek olursak. Web kameranıza erişmeye çalışan yasa dışı girişimleri engellemek için “camfecting” koruma sunuyor. Güvenilmeyen bir program bağlanmaya çalışırsa Uygulama Kontrol modülü sizi uyarır ve izin vermedikçe hiçbir şey olmaz. Kaspersky sadece 10 web kamerası modelini (5 Microsoft, 5 Logitech) desteklediğini söylüyor.

Yeni ilginç bir koruma sunuyor. Cryptolocker tipi malware korunma modeli ile geliyor. Kaspersky System Watcher, kullanıcı dosyalarını değiştirmek isteyen şüpheli programlar için orijinal dosyaları yedekler. Zararlı olduğu tespit edilirse silinecektir.

En faydalı gördüğüm özelliklerinden biri de, WiFi ağlarına bağlandığınız zaman güvenlik açıkları için sizi uyaracaktır. Pano verileri daha iyi korunuyor, akıllı ebeveyn denetimleri, daha hızlı çalışma süresi ve düşük kaynak tüketimi küçük değişiklik ve düzenlemeler mevcut.

Kısacası, Kaspersky Internet Security 2017 ile internette güvenli banka işlemleri yapabilir, sorunsuz web deneyimi gerçekleştirebilir, virüs ve zararlı yazılım korkusu olmadan gönül rahatlığı ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kaspersky Internet Security İçin Yorum Yap